360 Derece şirket içi iletişimi sağlamak amacıyla genelde aynı ortamda bir araya gelemeyen hedef kitleler buluşturulmaktadır. Bu birlikteliklerin önemli amaçları arasında: Çalışanlara tepe yönetim tarafından, yani en yetkili ağızdan şirketin mevcut durumu, yeni üretim, pazarlama ve yatırım stratejileri, önümüzdeki dönemler için öngörülen projeksiyon, hedefler ve yeni projeler, kariyer ipuçları gibi önemli bilgi aktarımının soru-cevap şeklinde ve rahat bir ortamda paylaşılmasına olanak sağlamak yer almaktadır.

Yönetim açıklamalarının yanı sıra, şirket içi iletişim için önemli iletişim enstrumanlarından olan ''TR BÜLTEN'' kullanılır. Bülten, aylık yayınlanmaktadır. Şirketimiz çalışanlarının katkılarıyla hazırlanmaktadır.

''Termikel Bülten''de şirketimizin faaliyetlerine, sosyal aktivitelerine, basında çıkan haberlerine, ayrıca şirketimiz Termikel'in global aktivitelerine yer verilmektedir. Dergide, köşe yazıları, sosyal aktiviteler, kültür- sanat haberleri gibi pek çok konuya da yer vermektedir. Yönetimden, çalışanına kadar her kademe ve pozisyondan çalışana hitap eden bu dergi şirketimizin en önemli araçlarındandır.