(0)

AKILLI TAHTA

TAM ETKİLEŞİMLİ ENTEGRE ÇÖZÜMLER...

Dünya Çapında 50 milyon adet eğitimle alakalı sınıf olduğunu ve 2023 yılında 40 milyonunun etkileşimli tahta kullanacağını biliyor musunuz? Şu anda bile 2,5 milyon kişi interaktif ortamlardan faydalanmakta.

KATILIMCI

EĞİTİM VE ÖĞRETİM

Odaklanmayı, katılımcılığı ve paylaşmayı sağlayan göze, kulağa ve dokunmaya odaklı kullanımı kolay Termikel Etkileşimli Tahta, Eğitim ve Öğretimin verimliliğini son derece arttıran mükemmel bir görsel eğitim aracıdır. Anaokulu seviyesinden lise ve üniversite seviyesine kadar her türlü eğitim alanında öğrencinin ve öğretmenin en büyük yardımcısı olacak.

KEYİFLİ VE

EĞLENCELİ SAATLER

Takımın stratejik bilgilendirilmesi, görsel ve işitsel olarak odaklanma, özet görüntüler veya durumların yorumlanarak değerlendirilmesi Termikel Etkileşimli Tahta ile çok yararlı olur. Full HD özelliği, 65'' geniş ve ultra canlı LED ekranı ile evinizde bir sinema salonu veya maç izleme atmosferi yaratabilirsiniz. Oyun düşkünleri için de geniş ve canlı ekranda oyun oynamak oldukça zevkli ve heyecanlı bir hal alır.

ÇOKLU DOKUNMATİK

EKRAN

Takımınızın birlikte çalışması önemlidir. Yüksek hassasiyetli çoklu dokunmatik özelliği sayesinde proje üzerinde 2,3,4,... 10 kişiye kadar aynı anda parmak veya kalemi ile serbest yazın,silin, içeriğe kolayca müdahale edin.

ÖZEL ÜRETİM

EKRAN VE ÇERÇEVE

Güneş ışığında bile yansımayı engelleyen özel işlemlerle üretilmiş cam yüzey katmanı, LED ekran teknolojisi ve çerçevesinin dayanıklılığı da size ayrı bir güven verir.

BİLGİSAYAR

ÖZELLİĞİ

Windows 8 işletim sistemi ile bilgisayarınızda ne yapıyorsanız, ister office dökümanları olsun, ister grafik düzenleme programları olsun rahatça programlarınızı çalıştırın.

KISA YOL

TUŞLARI

Ekran içerisine dahil olmadan kullanabileceğiniz, yan kısa yol tuşları ile bir çok işlevi tek bir hareketle kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Tuşlara özel komutlar ekleyin, programlar ile senkron halinde kullanın.

GÖRÜNTÜ

KALİTESİ

1,07 milyar renk derinliğinde izleyeceğiniz filmin, oynayacağınız oyunun veya sunacağınız tasarımın etkisini hayal edin. 1920 X 1080 Full HD ekran kalitesi ile gerçek görsel derinliğin tadına varın.

USB /& HDMI

GİRİŞİ

USB ile hızlı bir şekilde sunum, mali ve eğitim dökümanlarınızı aktarın, üzerinde bilgisayarınızda yaptığınız gibi müdahale edin ve kaydedin. HDMI girişi ile video oynatıcılarınız ve uydu alıcılarınız ile bağlantı kurarak videolarınızı HD kalitesinde izleyin.