(0)

TELİF HAKLARI

İçerikle ilgili telif hakları

www.termikel.com.tr’nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ( sitede Termikel olarak anılan ) TERMİKEL’e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, FSEK uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların TERMİKEL’iin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. AKSİ HALDE TREMİKEL BU FİİLİ İŞLEYENLERE KARŞI HUKUKİ VE CEZAİ YOLLARA BAŞVURACAKTIR. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

Termikel site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri Termikel yükleme şart ve koşullarına tabidir.