(0)

YASAL BİLDİRİM

Site kullanımı ile ilgili Yasal Bilgi

Sitede yer alan Bilgilerin doğruluğu

Bu Site'deki bilgiler Termikel’in Türkiye'deki müşterilerine yöneliktir ve diğer ülkeler için geçerli olmayabilir. Termikel, bu site'deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz . Termikel herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

www.termikel.com.tr 'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Termikel’e hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Termikel, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Başka sitelerden Siteye link verme

Eğer bu siteye link vermek isterseniz, bu link www.termikel.com.tr'nin Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

Sitede yer alan Ürün bilgileri

Üretici firma, önceden haber vermeksizin ürünün tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Termikel yetkili Şebeke noktaları

Termikel, sitede belirtilen şebekesi ile ilgili bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Ancak , sözleşmeleri feshedilen Yetkili Satıcıların, Yetkili Mekanik Servislerin, Yetkili Atelyelerin veya listede yer almayan Termikel ile hiçbir hukuki ilişkisi olmamasına rağmen yasalara aykırı olarak, Termikel marka ve logosunu kullanarak, Termikel Yetkili Satıcısı, Yetkili Mekanik Servisi ve Yetkili Atelyesi imajı oluşturmak sureti ile faaliyet göstermeye çabalayan firmaların, her türlü eylem ve işleminden dolayı Termikel herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür firmaların, tüketiciler tarafından bildirimi halinde, Termikel, failleri hakkında hukuki ve cezai yollara başvuracaktır.

Önerilen Fiyatlar

Fiyatlar illere ve Yetkili Satıcılara göre farklılıklar gösterebilir. Yürürlükte olan mevzuat ve uygulamalardaki değişikliklerden doğabilecek vergi ve masrafların ödenmesinden müşteri sorumludur.

Geçerli Kampanyalar

Kampanyalar, Termikel ürünlerin modeline göre değişir. Kampanyalar sınırlı sayıda ürünü kapsamaktadır. Termikel marka ürünlerin, doğrudan, taksitli ve kampanyalı satışları TERMİKEL tarafından düzenlenmekte olup, şubelerimiz ve Yetkili Satıcılarımız kanalı ile uygulanmaktadır. Yetkili Satıcılarımız tarafından düzenlenen kampanyalarda ise " TERMİKEL ile yapılan anlaşma gereği izin verildiği " ibaresi yer almaktadır. Üçüncü şahıs firmalar tarafından düzenlenen ve ilan yolu ile duyurulan kampanyalarla hiçbir ilgimizin ve sorumluluğumuzun bulunmadığını bildiririz. Kampanyalar konusunda, ayrıntılı bilgi için, Termikel’in 444 0 493 numaralı telefonunu arayabilir veya İletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.